skip navigation

2019 RMAHL PLAYOFF SCHEDULE

By SD, 07/22/19, 3:00PM CDT

Share

DAY DATE  TIME RINK DIVISION HOME VISITOR
Thurs 1-Aug 10:10 PM WM A1 #1 NWF #4 TEAM PDT
Thurs 1-Aug 8:10 PM SC A1 #5 FIREBALL SHOOTERS #8 NORRISMEN
Thurs 1-Aug 9:30 PM SC Bronze 40 East #1 GERRY'S KIDS #4 WIZZO
Thurs 1-Aug 10:50 PM SC Bronze 40 East #2 BEER COMETS #5 PYLONS
Fri 2-Aug 8:10 PM WM A1 #2 PROPHETS #3 WINDY CITY HOME
Fri 2-Aug 9:30 PM WM A1 #6 THIN ICE #7 APEX PREDATORS
Fri 2-Aug 10:50 PM WM Bronze 40 East #3 NOMADS #6 ICE CREW 2
Fri 2-Aug 9:10 PM SC A2 #1 COMETS #4 SILVER BULLETS
Fri 2-Aug 10:30 PM SC A2 #3 CHGO GOLEMS #6 CHGO SHOOTERS
Sat 3-Aug 4:40 PM WM A2 #2 HEDGEHOGS #5 ONCE BITTEN
Sat 3-Aug 6:00 PM WM A3 #1 GOONERS #2 NWF II
Sat 3-Aug 7:20 PM WM A3 #3 MISFITS 1 #4 ELEPHRHINO
Sat 3-Aug 8:40 PM WM A4 #1 MARK IT ZERO #6 NATIONALS
Sat 3-Aug 10:00 PM WM A4 #2 MAROONS #5 ICE CREW 1
Sun 4-Aug 9:30 PM WM Silver 40 #1 NWF 40 #6 WARPIGS
Sun 4-Aug 10:50 PM WM Silver 40 #2 GRIM REAPERS #5 GC 4.0
Sun 4-Aug 4:10 PM SC A4 #3 SHAMROCKS #4 STINGRAYS
Sun 4-Aug 5:30 PM SC Bronze 40 West #1 DRUNK PENGUINS #4 DRILLERS
Sun 4-Aug 6:50 PM SC Silver 40 #3 ALE STARS #4 STEELHEAD
Sun 4-Aug 8:10 PM SC Bronze 40 West #2 CREEPING DEATH #5 DEMONS
Sun 4-Aug 9:30 PM SC Bronze 40 West #3 BARNSTORMERS #6 GOATS
Mon 5-Aug 8:30 PM WM A1 #1 NWF #6 THIN ICE
Mon 5-Aug 9:50 PM WM A1 #3 WINDY CITY HOME #8 NORRISMEN
Mon 5-Aug 7:00 PM SC A1 #2 PROPHETS #5 FIREBALL SHOOTERS
Mon 5-Aug 8:20 PM SC A1 #4 TEAM PDT #7 APEX PREDATORS
Mon 5-Aug 9:40 PM SC Bronze 40 West #5 DEMONS #6 GOATS
Tues 6-Aug 8:30 PM WM A4 #3 SHAMROCKS #7 MISFITS 2
Tues 6-Aug 9:50 PM WM Silver 40 #3 ALE STARS #7 FLYING HELLFISH
Tues 6-Aug 10:30 PM SC Bronze 40 West #1 DRUNK PENGUINS #2 CREEPING DEATH
Wed 7-Aug 10:10 PM WM Bronze 40 East #1 GERRY'S KIDS #2 BEER COMETS
Wed 7-Aug 10:55 PM SC Bronze 40 East #3 NOMADS #4 WIZZO
Wed 7-Aug 8:20 PM SC A3 #1 GOONERS #3 MISFITS 1
Wed 7-Aug 9:40 PM SC A3 #2 NWF II #4 ELEPHRHINO
Thurs 8-Aug 8:30 PM WM Bronze 40 West #3 BARNSTORMERS #4 DRILLERS
Thurs 8-Aug 9:50 PM WM Bronze 40 East #5 PYLONS #6 ICE CREW 2
Thurs 8-Aug 10:30 PM SC Bronze 40 West #1 DRUNK PENGUINS #6 GOATS
Fri 9-Aug 8:30 PM WM Silver 40 #2 GRIM REAPERS #4 STEELHEAD
Fri 9-Aug 9:50 PM WM Silver 40 #1 NWF 40 #5 GC 4.0
Fri 9-Aug 9:10 PM SC Silver 40 #6 WARPIGS #7 FLYING HELLFISH
Fri 9-Aug 10:30 PM SC A2 #5 ONCE BITTEN #6 CHGO SHOOTERS
Sat 10-Aug 4:10 PM WM A2 #1 COMETS #2 HEDGEHOGS
Sat 10-Aug 5:30 PM WM A2 #3 CHGO GOLEMS #4 SILVER BULLETS
Sat 10-Aug 6:50 PM WM A4 #2 MAROONS #4 STINGRAYS
Sat 10-Aug 8:10 PM WM A4 #1 MARK IT ZERO #5 ICE CREW 1
Sat 10-Aug 9:30 PM WM A4 #6 NATIONALS #7 MISFITS 2
Sat 10-Aug 10:50 PM WM Bronze 40 West #2 CREEPING DEATH #3 BARNSTORMERS
Mon 12-Aug 7:50 PM WM A1 #3 WINDY CITY HOME #6 THIN ICE
Mon 12-Aug 9:10 PM WM A1 #4 TEAM PDT #5 FIREBALL SHOOTERS
Mon 12-Aug 10:30 PM WM Bronze 40 West #4 DRILLERS #5 DEMONS
Mon 12-Aug 7:00 PM SC Silver 40 #2 GRIM REAPERS #7 FLYING HELLFISH
Mon 12-Aug 8:20 PM SC A3 #1 GOONERS #4 ELEPHRHINO
Mon 12-Aug 9:40 PM SC A3 #2 NWF II #3 MISFITS 1
Tues 13-Aug 8:10 PM WM Bronze 40 East #1 GERRY'S KIDS #6 ICE CREW 2
Tues 13-Aug 9:30 PM WM Bronze 40 East #2 BEER COMETS #3 NOMADS
Tues 13-Aug 10:50 PM WM Silver 40 #3 ALE STARS #6 WARPIGS
Tues 13-Aug 10:30 PM SC Silver 40 #4 STEELHEAD #5 GC 4.0
Wed 14-Aug 7:00 PM WM A1 #1 NWF #8 NORRISMEN
Wed 14-Aug 8:20 PM WM A1 #2 PROPHETS #7 APEX PREDATORS
Wed 14-Aug 9:40 PM WM Bronze 40 East #4 WIZZO #5 PYLONS
Wed 14-Aug 10:55 PM SC A4 #2 MAROONS #7 MISFITS 2
Wed 14-Aug 8:20 PM SC A4 #3 SHAMROCKS #6 NATIONALS
Wed 14-Aug 9:40 PM SC A4 #4 STINGRAYS #5 ICE CREW 1
Thurs 15-Aug 8:10 PM WM A2 #1 COMETS #6 CHGO SHOOTERS
Thurs 15-Aug 9:30 PM WM A2 #2 HEDGEHOGS #3 CHGO GOLEMS
Thurs 15-Aug 10:50 PM WM A2 #4 SILVER BULLETS #5 ONCE BITTEN
Fri 16-Aug 8:00 PM WM A4 #3 SHAMROCKS #1 MARK IT ZERO
Fri 16-Aug 9:30 PM WM A1 #1 NWF #2 PROPHETS
Sat 17-Aug 1:30 PM WM   FAMILY SKATE
Sat 17-Aug 3:00 PM WM Silver 40 #1 NWF 40 #2 GRIM REAPERS
Sat 17-Aug 4:30 PM WM A3 #2 MISFITS 1 #1 GOONERS
Sat 17-Aug 6:00 PM WM Bronze 40 East #2 BEER COMETS #4 WIZZO
Sat 17-Aug 7:30 PM WM A2 #1 COMETS #2 HEDGEHOGS
Sat 17-Aug 9:00 PM WM Bronze 40 West #1 DRUNK PENGUINS #2 CREEPING DEATH